. Сума суміжних сторін паралелограма дорівнює 20. Обчислити довжину меншої сторони паралелограма,

якщо його висоти дорівнюють 1 і 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Артем.
AB+AD=20
h(ad)=1.h(AB)=3
AD=20-AB
AD*1=3AB=S
(20-AB)*1=3*AB
3AB+AB=20
AB=20/4=5
AD=20-5=15