Площина α перетинає сторони АВ і ВС трикутника АВС в точ­ках М і N відповідно і паралельна стороні

АС. Знайти сторону АС трикутника, якщо АС – MN = 8 см, ВМ : МА = 2:1.

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Валерия.
AB=2+1=3;⇒AB/MB=AC/MN=3/2;⇒MN=2/3AC;
AC-MN=8 ⇒AC-2/3AC=8;⇒1/3AC=8;⇒AC=3·8=24(см)