Знайдіть площу повної поверхності конуса, радіус основи якого дорівнює 3см, а твірна - 4см


Ответы на вопрос

Отвечает Саая Айдана.

l = 4(см); r = 3(см);

S = πr(r+l) = 3.14..*3(3+4) = 65.9734 ед.2