Знайдіть кути трикутника,якщо різниця двох із них дорівнюе 70 градусів,а зовнішній кут при третій

вершині дорівює 150 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Казымов Глеб.

Пусть внешний угол С = 150°.
Тогда сам угол С = 180°-150° = 30°.
Сумма улов А + В = 150°,
по заданию <A - <B =70°,   сложим оба равенства по частям:
                  ----------------
                  2А =       220°, получаем угол А = 220/2 = 110°.
Угол В = 110°-70° = 40°.