Від точки A відкладено вектор AB=a .Знайдіть координати точки B якщо A(-1;5;0),a(1;-3;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Байрамов Данил.


В=АВ+А=(1+(-1); (-3+5); (0+0)=(0;2;0)