Свинцевий конус, висота якого 18 см, переплавили в циліндр з такою самою основою. Знайдіть висоту

циліндра.

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Алексей.

V=1/3пR^2H - обьём конуса
V=пR^2h - обьём цилиндра.
ОТСЮДА h=1/3H, H=18, H=6