Гіпотенуза прямокутного трикутника 15 см,а один із катетів-12 см. Знайти площу трикутників


Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Оксана.

Обозначим за х 2-й катет, тогда
15^2=12^2+х^2(по теореме Пифагора)
х^2=15^2-12^2
x^2=225-144
x^2=81
x=9
S=1/2*a*b
S=1/2*15*12=90