Діагональ рівнобедреної трапеції утворює з основою кут 32 градуси,а її бічна сторона дорівнює

меншій основі.Знайти кути трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Речапов Рустам.
Рівнобедрена трапеція АВСД. Проведена діагональ АС утворює кут САД 32 градуси  тому кут АСВ також 32 як внутрішні різносторонні. Кут САВ також 32 бо АВ=ВС за умовою. Отже  трикутник АВС рівнобедрений. Кут ВАД=СДА 32+32=64  64+64= 128 кут АВС=ВСД=360- 128=232 232÷2=116
кути: 2 по 116 і 2 по 64