У трикутнику сторони а б с відповідно дорівнюють 5 6 7м . знайдіть висоту й медіану, що проведені

до сторони 6м і радіус кола, описаного навколо трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Решанов Даниил.
AB=5м,BC=7м,AC=6м,BM-медиана,BH-высота
R=abc/4S
S=√(p(p-a)(p-b)(p-c)), где р-полупериметр
з=(5+6+7)/2=9
S=√(9*4*3*2)=3*2√6=6√6
R=5*6*7/24√6=35/4√6=35√6/24≈3,57
BC/sinA=2R⇒sinA=BC/2R=7/7,14≈0,9804⇒<A≈78
BM²=AB²+AM²-2AB*BM*cos78
BM²=25+9+2*5*3*0,2=34+6=40
BM≈6,3см
BH=ABsin78=5*0,9804≈4,9см