Катети прямокутного трикутника дорівнюють 3 см і 4 см .Знайдiть їх проекції на гiпотенузу , якщо

гiпотенуза дорівнює 5 см

Ответы на вопрос

Отвечает Сулайманов Рома.

1) 5+(3+4) = 12^2 = 6