Дано два кути ,градусні міри яких відносяться як 1:2.Різниця кутів,суміжних між ними ,дорівнює

70°.Знайдіть більший з даних кутів.

Ответы на вопрос

Отвечает Fedorova Lana.
Первый угол - х градусов, второй угол - 2х градусов
180-х-(180-2х)=70
180-х-180+2х=70
х=70
2*70=140
Ответ:140