Знайдіть площу паралелеграма, висота якого дорівнює 16см і 20см , а сторони відрізняються на 2 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Уртенков Никита.

If short side is x, then long one is x+2. According to S=a*h S=x*20 and S=(x+2)*16.
(x+2)*16=20*x ⇒ x=8.
S=20*8 or S=(8+2)*16 S=160 см²