Один з гострих кутів прямокутного трикутника =42 градуси. Знайдіть кут між висотою і бісектрисою

проведеними з вершини прямого кута .

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриенко Софья.

Угол АСО=углуОСВ=45⁰

Угол САВ=180-(90+42)=48⁰

Угол АСН=180-(90+48)=42⁰

Угол НСО=90-(42+45)=3⁰

всі...)))

Ну і як "Краще рішення" не забудь зазначити, ОК?! .. ;)))