Знайти основи рівнобічної трапеції,якщо їх відношення дорівнює 2:3,бічна сторона 10 см,а периметр

60 см

Ответы на вопрос

Отвечает Жиляков Иван.
Нехай х коєфіцієнт пропорційності
10см+2х+3х+10см=60см
2х+3х=60см-10см-10см
5х=40см
х=8
Менша основа дорівнює 2х=2×8=16см
Більша основа дорівнює 3х=3×8=24см