Ортогональною проекцією квадрата, одна з діагоналей якого паралельна площині проєкції, є ромб.

Знайдіть кут між площинами ромба й квадрата, якщо сторона квадрата дорівнює 2 см, а одна з діагоналей ромба - √2 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Краев Никита.

Диагональ квадрата d= √(4+4)=√8= 2√2
Из прямоугольного тр-ка с гипотенузой 2
√2 и прилежащим катетом,равным √2 имеем cosa=√2/2    угол a=45°