Знайти невідомі сторони та кути трикутника ABC,якщо AB=9 см,кут A=40 градусів,кутВ=20 градусів.


Ответы на вопрос

Отвечает Похвалин Артем.

Кут С = 180-(20+40)=120градусів
АС= 9*sin20/sin120 см
BC=9*sin40/sin120 см