30 БАЛІВ .Допоможіть будь ласка ))))діагоналі прямокутника перетинаються під кутом 30 градусів .

знайдіть градусну міру кута між діагоналями та сторонами прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Баев Никита.
Нехай кут OAD = x, а кут BAO = y ---> x+y=90°
1)2у=180-30=150
2у=150
у=150÷2= 75
2)x=90-75= 15
Точка О - перетин діагоналей