Площа рівнобедреного трикутника дорівнює 48, а його основа дорівнює 12. Знайти висоту на основу

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Андрей.
S=(a*h)/2=>h=2s/a
S=48
a=12
h=48*2/12=8
Ответ: h=8.
Хай щастить!)