з точки до даної площини проведено перпендекуляр і похилу . Похила на 1 см довша за

перпендекуляр.Проекція похилої на площину 5см. Обислити довжину перпендикуляра

Ответы на вопрос

Отвечает Биденко Алена.
Дивіться малюночок нижче. Нехай довжина перпендикуляра дорівнює х (це один з катетів), тоді похила дорівнюватиме х+1(це гіпотенуза). Тоді використовуємо Теорему Піфагора
x^2+5^2=(x+1)^2;\, 2x-24=0 звідки отримуємо
x=12. Отже, довжина перпендикуляра 12 см.