Один з кутів ромба дорівнює 72 градусів.Знайдіть кути,які утворює сторона ромба з його діагоналями.


Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёв Витя.

Один угол 72, второй угол = (360 - 2*72)/2 = 108.

Углы с диагоналями 108/2 = 54 градуса и 72/2 = 36 градусов