Знайдіть площу рівнобедренного трикутника, якщо його бічна сторона дорівнює 8 см , а кут при основі

30°

Ответы на вопрос

Отвечает Пузанов Захар.
Обчислимо кут при вершині даного трикутника 180-30-30=150°.
Для обчислення трикутника застосуємо формулу
S=0,5 ·а·b·sinα, де а=b=8; α=150°.
S=0,5·8·8·0,5=16.
Відповідь: 16.