Знайдіть координати вершини Д паралелограма АВСД, якщо А(4;2;-1), В(1;-3;-2), С(-6;2;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Анастасия.

В паралелограмі діагоналі точкою перетину діляться навпіл.

У даному випадку середина діагогалі АС - точка 

Е = ((4 +(-6))/2; (2 + 2)/2; (-1 + 1)/2) = (-1; 2 ; 0)

Якщо точка Е є також серединою діагоналі BD, тому

D = (2 * (-1) - 1; 2 * 2 - (-3); 2 * 0 - (-2)) = (-3; 7; 2)