Знайдіть повну поверхню прямої призми, основою якої є ромб із діагоналями 12 і 16, якщо висота

призми дорівнює 10см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кочерган Светлана.
Площа основи призми:
S_{oc}= \frac{1}{2}*12*16=96 см².
Площа бічних поверхонь:
S_{n}=P*h=(2*12+2*16)*10=56*10=560 см².
Повна поверхня прямої призми:
S_{nn}=2*S_{oc}+S_{n}=2*96+560=192+560=752 см².