Точка С - середина відрізка АВ. знайдіть координати точки в, якщо А(-4;-2), С(2;-1)


Ответы на вопрос

Отвечает Игнатущенко Алина.

РОзвязок: По формулі координат середини відрізка

A(x1;x2) B(x2;y2)  c(x;y)

 

x=(x1+x2)\2 y=(y1+y2)\2

 

x2=2*y-x1

y2=2*y-y2

 

Координати точки В

x=2*2-(-4)=8

y=2*(-1)-(-2)=0

ВІдповідь: В(8;0)