ПОМОГИТЕ, СРОЧНО НАДО Об єм циліндра - 24п см3. Площа бічної поверхні - 12п см2. Знайти Н(висоту)

циліндра

Ответы на вопрос

Отвечает Антонов Егор.
V=ПR^2*H;     ПR^2-це S бічної(здається)
H= V/ПR^2;
H=24/12П
H=2П см