Знайти катети прямокутного рівнобедреного трикутника якщо його площа дорівнює 18 сантиметрів

квадратних

Ответы на вопрос

Отвечает Айманов Галымжан.
S = 1/2ab, де a - один катет , b - другий катет. За умовою, а = b
S = 1/2а²
18 = 1/2а²
а² = 36
а = 6 см
Відповідь: 6 см