Довжина кола, вписаного в правильний шестикутник, =12\pi см. Знайти периметр шестикутника. ОЧЕНЬ

СТРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Леханов Владимир.

Радіус кола(вписаного в п даний правильний шестикутник) дорівнює

r=\frac{C}{2\pi}=\frac{12 \pi} {2 \pi}=6

сторона правильного шестикутника дорівнюєa=\frac{2r\sqrt{3}}{3}=\frac{6*2\sqrt{3}}{3}=4\sqrt{3}; см

Периметр правильного шестикутника дорівнює

P=6a=6*4\sqrt{3}=24\sqrt{3} см