Найдите высоты треугольника, у которого стороны равны 13 см, 14 см и 15 см


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Влада.

Ну принцип тут такий:

1)Нехай висота опущена до сторони 14 см - h

h^2=13^2-x^2(за х приймемо частинку сторони 14 смщо відітнута висотою і прилягає до сторони 13см)

h^2=15^2-(14-x)^2

Прирівнюємо праві частини рівнянь і знаходимо х

Аналогічно можна знайти інші висоти