Знайти значення а, при яких рівняння має дійсний розв’язок та вказати знаки коренів:

x^2-2(a-1)x+2a+1=0 . Будь-ласка якщо можна з детальними поясненнями.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмина Катя.
Х^2 - 2а + 2х + 2а +1 =0 
х^2+2х+1=0
д=в^2-4ac=4-4*1*1=0
x=-2/2=-1
Не разобрать что ты написал, но вроде попросил решение. Кажется так