4. Периметр ромба дорівнює 52 см. Більша діагональ ромба утворює зі стороною кут , . Визначте

довжину цієї діагоналі.

Ответы на вопрос

Отвечает Мантанов Юрий.

Сторона ромба дорівнює 52/4=13. Нехай половина довжини шуканої діагоналі дорівнює х. Тоді cos(α)=x/13, x=13*cos(α), d=2x=26*cos(α)/

В вашій умові чітко не видно значення кута α, далі порахуйте самі.

Ура!