Знайти образ точки (√2;0) при повороті навколо початку координат на кут 45° проти годинникової

стрілки

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
X=0*cos45-√2*sin45=-√2*1/√2=-1
y=0*sin45+√2cos45=√2*1/√2=1
(-1;1)