У трикутнику АВС знайдіть кут В, якщо АВ =(Корінь)3, АС = (Корінь)2, кутС = 60°.


Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Дима.
За теоремою Синусів:

\displaystyle  \frac{AB}{\sin \angle C} = \frac{AC}{\sin \angle B}  откуда \displaystyle \sin \angle B= \frac{AC \sin\angle C}{AB} = \frac{ \sqrt{2}\cdot \frac{ \sqrt{3} }{2}  }{ \sqrt{3} } =45а