Будь-ласка поможіть!обчисліть радіус кола,описаного навколо рівнобічної трапеції,бічна сторона якої

дорівнює13см діагональ-14см,а більша основа 15см..мені дуже потрібно

Ответы на вопрос

Отвечает Бурматов Денис.

Трапеція АВСД, АВ=СД=13, АД=15, АС=14, радіус кола навколо АВСД=радіус кола навколо трикутника АСД, півпериметр (р) АСД=(АС+СД+АД)/2=((14+13+15)/2=21, площа трикутника АСД=корінь(р*(р-АС)*(р-СД)*(р-АД))=корень(21*7*8*6)=84, радіус=АС*СД*АД/(4*площаАСД)=14*13*15/(4*84)=8,125, радіус кола навколо АВСД=8,125