Сторона трикутника дорівнює 12 см, а радіус описаного навколо нього кола 4√3 см. Чому дорівнює

градусна міра кута трикутника, протилежного до даної сторони?

Ответы на вопрос

Отвечает Школьников Руслан.
Прилагаю листочек.................................
Отвечает Дрожжинова Танюшка.
По т. синусов a/sin(∠A)=2R, откуда sin(∠A)=12/(2·4√3)=√3/2, т.е. ∠A=60° или ∠A=120°.