Серед точок A(3;2), B(-2;-3), C(-3;2), D(-3;-2) виберіть двіб які симетричні відносні осі абсцис


Ответы на вопрос

Отвечает Тян Вероника.
A3=2 B=-2+3 C +3-3 D=3+2