Oсновою прямої призми є паралелограм зі сторонами 7 і 4 см і висотою проведеної до більшої сторони

5 см. Бічне ребро призми 6 см. Знайти площу бічної та повної поверхні призми. Очень срочно помогите дам 25 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Карпук Лєра.
S=PH=2*(7+4)*6=132(cm²) площадь боковой поверхности
S(полная)=S(боковая)+2S(основания)=132+2*7*5=202(см²)