Відрізок BD-медіана трикутника АВС. Знайдіть координати вершини С, якщо А(-1;7), D(3;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленин Руслан.

Оскільки Д- медіана, ділить сторону на рівні частини, то:

Х (д) = (Ха+Хв)/2, 

2*Х (д)=Ха+Хв

Хв=2*Х (д)-Ха

Хв=7

 

У (д) = (Уа+Ув)/2,

2*У(д)=Уа+Ув

Ув=2* У(д)-Уа

Ув=-5

В (7;-5)