Діагональ трапеції ділить її середню лінію на два відрізки довжини яких відносяться як 4:7 знайти

основи трапеції якщо її середня лінія дорівнює 22 см

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Вит.
Я не  зрозуміла до чого тут малюнок...

але розв'язання задачі яку Ви написали ось :
1) 4x+7x=22
11x=22
x=2

2) 2*4=8 - 1ша частина середньої лінії
2*7=14 - 2га частина середньої лінії

3) утворилось 2 трикутники, в яких сер лінія дорівнює половині основи. тому менша основа 8*2=16см; більша 14*2=28см