Знайдіть площу рівнобічної трапеції основи якої дорівнюють 4 см і 10 см а діагоналі ділять її тупі

кути навпіл

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Анастасия.



BCFH - квадрат, HF=ВС=4 см, AH=(20-4):2=8 см, ВН=sqrt(AB^2-AH^2)=sqrt(100-64)=6 
S=1/2(4+20)x6=72 см^2
держи