Один з гострих кутів прямокутника трикутника у 5 разів менше від другого знайти ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Ананич Анастасия.
Пусть один угол =х другой 5х          х+5х=90* 6х=90* х=15*    5х=75*