Площа сфери дорівнює 36П см квадратних. Знайти об'єм кулі


Ответы на вопрос

Отвечает Костромитинова София.
Sсферы=4πR²
36π=4πR². R=3 см
V= \frac{4}{3}  \pi R ^{3} ,   V= \frac{4}{3}  \pi *3 ^{3}
V=36 \pi см³