Чому доривнює площа круга, вписаного в квадрат зі стороною 8 см???Допоможіть будьласка!!!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Нуралиева Нигора.

Радіус кола, вписаного в квадрат дорівнює

r=\frac{a}{2}=\frac{8}{2}=4 см

 

Площа круга, вписаного в квадрат дорівнює

S=\pi r^2=3.14*4^2=50.24 кв.см

відповідь: 50.24 кв.см (або 16\pi кв.см)