Продовження бічних сторін АВ і СD трапеції АВСD перетинаються в точці К меньша основа BC=4см ВK=5см

АВ=15см знайти більшу основу трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Гарьковец Мирослав.
АВ=5+15=20 (см) тр-ки АКD и   BKC подобны.Поэтому 
   АD : ВС=АК:ВK   АD = ВС*АК:ВK   AD= 20*4/5=80^5=16 cv