1)У рівнобедреному трикутнику бічна сторона дорівнює 8 см, а основа 12хв. ЗНАЙТИ ДОВЖИНУ МЕДІАНИ

ТРИКУТНИКА ПРОВЕДЕНУ ДО ОСНОВИ!!! Будь ласка зараз напишіть

Ответы на вопрос

Отвечает Самохвалов Макс.
Медіна, проведена до основи є висотою
Нехай медіана - х
х²=8²-(12/2)²=64-36=38
Відповідь: корінь из 38