Основи прямокутної трапеції дорівнюють 10 см і 24 см, а один з кутів — 45. Знайдіть меншу бічну

сторону трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Габитов Айрат.
ABCD-трапеция,<A=90,BC=10см,AD=24см,CH_|_AD,<D=45
AD=AH+HD,AH=BC⇒HD=24-10=14см
ΔCHD-равнобедренный и прямоугольный⇒CH=HD
CH=AB=14см