11. Значення тригонометричних функцій для кутів 300, 450, 600.


Ответы на вопрос

Отвечает Ауелбекова Акниет.
300°=360°-60°

sin 300°= sin (360⁰-60⁰)=-sin60°=-√3/2
cos 300°=cos(360⁰-60⁰)=cos60⁰=1/2
tg300⁰=sin 300⁰ /сos 300⁰= -1/√3

450⁰=360⁰+90⁰

sin 450°= sin (360⁰+90⁰)=sin90°=1
cos450°=cos(360⁰+90⁰)=cos90⁰=0
tg450⁰=tg( 360⁰+90⁰)=tg90° не существует

600⁰=540⁰+60⁰

sin 600°= sin (540⁰+ 60⁰)=-cos 60°=-1/2
cos 600°=cos(540⁰+ 60⁰)=- sin 60⁰=-√3/2
tg 600⁰= sin 600⁰ /сos 600⁰= 1/√3