знайдіть катет прямокутного трикутника, якщо його гіпотенуза дорівнює 27 см. а проекція катета на

гіпотенузу 3 см

Ответы на вопрос

Отвечает Арамянц Тигран.
27-3=24
3/h=24/h
h=6корінь2
За теоремою Піфагора:
Корінь з 3 до квадрату + 6корінь2=корінь81=9
Якось так