Площа трап. =24см2 а висота 4см . знайти основи трап. ,якщо вони відносяться як 1:5


Ответы на вопрос

Отвечает Цуркан Екатерина.
S=(a+b)/2 * h
S = (x+5x)/2 * 4 = 24
12x=24
x=2

S = (2+10)/2 * 4 = 24