Знайдіть кути рівнобедреного трикутника,якщо один із них на 30 градусів більший від іншого.

Розгляньте два випадки.

Ответы на вопрос

Отвечает Рахатұлы Ерболат.
1. <A=<C=x°, <B=(x+30)°
<A+<C+<B=180°
x+x+(x+30°)=180°
3x=150°
x=50°
ответ: <A=50°, <C=50°, <B=80°

2. <B=x°
<A=<C=x+30°
A<+<B+<C=180°
(x+30)+x+(x+30)=180°
3x=120°, x=40°
ответ: <B=40°, <A=70°, <C=70°