Не використовуючи побудови, знайдіть координати точок перетину графікі функції у=о.5х-3 з осями

координат. Дуже треба! Виручіть!

Ответы на вопрос

Отвечает Седченко Эвелина.

Перетин з віссю ОХ:
y=0.5x-3 \\ 0=0.5x-3 \\ 0.5x=3 \\ x=3:0.5 \\ x=6

Перетин з віссю ОY:
y=0.5x-3 \\ y=0.5*0-3 \\ y=-3